Principal Pujar

Per gentilesa de freefind

Castell 2015
Castell 2017 Castell 2016 Castell 2015 Castell 2014 Castell 2013 Castell 2012 Castell 2011 Castell 2004

 

Informació sobre Castell 2015. (les fotos estan al final).

 

 

Dates: 2 – 12 de juliol.
Fil Conductor / Història dels Campaments: El circ.
Esports realitzats: Futbol, Bàsquet, Voleibol, Matar.
Esports alternatius: Softbol, Waterpolo, Ultimate, Flag Football
Tallers realitzats: Titelles, Malabars, Samarretes, Cuina, Instruments

Excursions realitzades:
   - Dijous 2 de juliol: Una volta per la zona de Castell de l’Areny (Àrea recreativa del Clot).
   - Dijous 9 de juliol: Sant Llorenç de Morunys – Les Fonts del Cardener
Esports d’aventura:
   - 3r de primària – 6è de primària: Parc Temàtic del Castell de l’Areny.
   - 1 ESO – 2n Batxillerat: Piragües a Vilada.

Guanyadors Jeu du Pierre: Patrulla 6.
   Jefe: Raimon Padrós.
   Subjefes: Juan Gómez.
  Nens: Mateo Galofré, Guillermo López-Fonta, Inés Mas-Bagá, Carla Sot, Carlos Echevarría, Ricard García, Sara Coma.


Guanyadors Esports: Binomi 3 i Binomi 4.
   Jefes: Ricardo Fabián, Raimon Padrós, Francesc Sansalvadó, Jordi Balsells.
   Subjefes: Ana Amat, Juan Gómez, Víctor Vila-Sanjuán, Alfonso Mota.
   Nens: Berta Iglesias, Miguel de Olano, Víctor Martorell, María Flo, Elena Barrio, Núria Pareja, Francisco Ferrerós, Mateo Galofré, Guillermo López-Fonta, Inés Mas-Bagá, Carla Sot, Carlos Echevarría, Ricard García, Sara Coma, Mª Aliona Gómez, Pablo Ayo, Santiago Rovira, Sarai Vidal-Quadras, Ana Pareja, Claudia Sala, Claudia Sans, Inés Armengol, Alejandra de Lassaletta, Marta Nadal, Carmen Sagnier, Eduard Serra, Mia Tian Aldea, Guillermo de Haro.


Guanyadors Animació: Binomi 5.
   Jefes: Borja Tusell, Albert Codina
   Subjefes: Mar Giralt, Eduardo Baronet
   Nens: Sandra Flaquer, Pablo Boguña, Nico Vall-Lamora, Inés Matas, Albert Nadal, Anna Sanchís, Marta Martínez, Ignacio Codina, Chiara Rossignani, Guille Pujol, Blanca Cardellach, Fernando Martínez-Godoy, Laia Giralt.

Subjefes: Álvaro Badimón, Javier de Olano, Abel Fábregas, Javier Amat, Ana Amat, Juan Gómez, Víctor Vila-Sanjuán, Alfonso Mota, Eduardo Baronet, Mar Giralt, Pablo Serra, Alfredo Rodrigo, Daniel Bagán, Belén Carcasona, Oriol Mota, Claudia Coma.
Jefes: Javier Gutiérrez, Miranda Cartañá, Júlia Espinar, Ana Gutiérrez, Raimon Padrós, Francesc Sansalvadó, Jordi Balsells, Albert Codina, David Bagán, Ignasi García, Mar Codina, Talisa Espinosa, Jordi Larré, Miky Montaner.

Caps: Mª del Mar Tusell, Pedro González, Ricardo Fabián, Borja Tusell.
Representació de l’escola: Sofía Escriba, Belén Ingelmo, Margarita Fumanal.

 

Enviar correo electrónico a C.E.J.M. Alumnes con preguntas o comentarios sobre este sitio Web.