Principal Pujar

Per gentilesa de freefind

Castell 2014
Castell 2017 Castell 2016 Castell 2015 Castell 2014 Castell 2013 Castell 2012 Castell 2011 Castell 2004

 

Informació sobre Castell 2014. (les fotos estan al final).

 

Dates: 3 – 13 de juliol.
Fil Conductor / Història dels Campaments: La màquina del temps.
Esports realitzats: Futbol, Bàsquet, Voleibol, Matar.
Tallers realitzats: Samarretes Hippies, Cuina, Imants, Fang, Jeroglífics Egipcis
Tallers per als de 3r ESO: Orientació (part 1 i part 2), Astronomia.

Excursions realitzades:
      - Dijous 3 de juliol: Una volta per la zona de Castell de l’Areny.
      - Dijous 10 de juliol: Rigréixer (Bagà)
Esports d’aventura:
     - 3r de primària – 6è de primària: Parc Temàtic del Castell de l’Areny.
     - 1 ESO – 2n Batxillerat: Cavalls a l’hípica de la Cerdanya a Quatre Potes.

Guanyadors Peter’s Game: Patrulla 11.
   Jefe: Montse Valls.
   Subjefes: Javier Gutiérrez.
   Nens: Ignacio Echeverría, Olga Colom, Maria Flo, Pablo Carrero, Fernando Martinez-Godoy, Sara Coma, Alfredo Rodrigo.

Guanyadors Ginkana d’aigua: Patrulla 8.
   Jefe: Laura Romagosa.
   Subjefe: Ignasi Garcia.
   Nens: Alex Sans, Marta Nadal, Sergio Hernández, Sarai Vidal-Cuadras, Nacho Barreira, Mar Chamorro, Belén Barrio.

Guanyadors Ginkana de Lògica: Patrulla 5.
   Jefe: Paloma Barrio.
   Subjefe: Jordi Larré.
   Nens: Beatriz Calicó, Toni Massó, Ana Robres, Patricia Armengol, Claudia Camps, Nacho Flo.

Guanyador Ginkana de Subjefes: Patrulla 4.
   Jefe: Pedro González
   Subjefe: David Bagan
   Nens: Gerard Ristol, Mariel Hernández, Jorge Amat, Guillem Pujol, Diego Sánchez Freire, Laura Maolion, Ana Macia.

Guanyadors Esports: Binomi 6.
   Jefes: Miranda Cartañá, Montse Valls.
   Subjefes: Javier Gutiérrez, Oscar Balari.
   Nens: Ignacio Echevarría, Olga Colom, Lucía Martin, Victor Martorell, Maria Flo, Sergio Lombarte, Pablo Carrero, Fernando Martínez-Godoy, Mar Sensat, Paula Alloza, Sara Coma, Ignacio Flaquer, Alfredo Rodrigo.

Guanyadors Animació: Binomi 1 i 5.
   Jefes: Rut Esparré, Mar Codina, Ana Gutiérrez, Raimon Padrós.
   Subjefes: Oriol Mota, Álvaro Badimón, Victor Vila-Sanjuan, Mar Giralt.
   Nens: Mariona Teixidó, Nico Vall-Lamora, Patricia Baronet, Carla Sot, Alicia Pascual, Albert Nadal, Carla Calvo, Juan Viñolo, Gonzalo Bañares, Claudia Sala, Carlos Echevarria, Beatriz Aizpun, Clara Sturla, Mª Aliona Gómez, Alejandra Poveda, Miguel Olano, Cristina Bustamante, Lucía Llargues, Pedro Riviere, Laia Giralt, Blanca Pérez, Alfredo Martínez, Claudia Sans, Pablo Rodrigo, Daniel Suria, Claudia Coma.

Guanyadors Participació: Binomi 7.
   Jefes: Miky Montaner, Júlia Espinar.
   Subjefes: Antonio Chueca, Alfonso Mota.
   Nens: Guillermo López Fonta, Adriana Barreira, Sofía Jurado, Adriana Rovira, Silvia Jané, Fernando Pérez Mañanet, Francisco Ferrerós, Oscar Romagosa, Lucía Boguña, Roger Martínez, Cristina Tost, Alez Baronet, Lucía Galofré, Josep Nadal.


Subjefes: Oriol Mota, Álvaro Badimón, Javier De Olano, David Bagán, Jordi Larré, Franc Paré, Pablo Barangé, Ignasi Garcia, Victor Vila-Sanjuan, Mar Giralt, Javier Gutiérrez, Oscar Balari, Antonio Chueca, Alfonso Mota, Ana Amat, Pablo Serra.
Jefes: Rut Esparré, Mar Codina, Marta Feduchi, Paloma Barrio, Jordi Balsells, Laura Romagosa, Ana Gutiérrez, Raimon Padrós, Montse Valls, Miranda Cartañá, Miky Montaner, Júlia Espinar, Albert Codina.

Caps: Mª del Mar Tusell, Pedro González, Uri Garrido.
Representació de l’escola: Sofía Escriba, Margarita Fumanal.

 

Enviar correo electrónico a C.E.J.M. Alumnes con preguntas o comentarios sobre este sitio Web.