Principal Pujar

Per gentilesa de freefind

Castell 2013
Castell 2017 Castell 2016 Castell 2015 Castell 2014 Castell 2013 Castell 2012 Castell 2011 Castell 2004

 

Informació sobre Castell 2013. (les fotos estan al final).

 

Dates: 4 – 14 de juliol.

Fil Conductor / Història dels Campaments: Super herois.

Esports realitzats: Futbol, Bàsquet, Voleibol, Matar.

Tallers realitzats: Samarretes, Cuina (pastís de galeta amb xocolata), Moneders de tetrabrik, Mascares de guix.

 

Excursions realitzades:

            -        Dijous 4 de juliol: Vilada – Castell de l’Areny.

            -        Dijous 11 de juliol: Terra de Dinosaures (Oliana).

Esports d’aventura:

           -        3r de primària – 6è de primària: Parc Temàtic del Castell de l’Areny.

           -        1 ESO – 2n Batxillerat: Piragües a Vilada.

 

Guanyadors Jogo di Pietro: Patrulla 8. .

   Jefe: Alejandra Soler.

   Subjefes: Albert Codina.

   Nens: Lucas Serra, Alicia Pascual, Teresa Aguilar, Oscar Romagosa, Sofia Urios, Felipe Sansalvador, Aina López-Cerón, Mireia Canellas, Claudia Coma, Fernando Pinós.

Guanyadors Ginkana de Astronomia: Patrulla 9.

   Jefe: Jacinto Arán.

   Subjefe: Raimón Padrós.

   Nens: Victor Martorell, Inés Hidalgo, Jorge Amat, Sofía Ruiz, Fernando Martínez-Godoy, Ana Macia, José Menárguez, Sandra Balarí, Lucas Sansalvador, Álvaro Badimón.

Guanyadors Ginkana de Lògica: Patrulla 11.

   Jefe: Uri Garrido, Júlia Espinar.

   Nens: Sofía Jurado, Silvia Jané, Maria Flo, Anna Sanchís, Pablo Fabra, Javier Armengol, Patricia Fleischner, Miriam Ribelles, Raúl Regás, Oriol Mota.

Guanyadors Esports: Binomi 2.

   Jefes: Borja Tusell, Miranda Cartañá.

   Subjefes: Laura Romagosa, Francesc Sansalvador.

   Nens: Nicolás Vall-Lamora, Álvaro Macià, Celia Chimeno, Sofia Navarro, Nacho Barreira, Lucía Galofré, Belén Barrio, César Pérez, Juan Antonio Roger, Álex Sala, Inés Mas-Baga, Marc Torremarin, Mar Arnó, Roser Martínez, Marta Sherk, Lluc Rocamora, Josep Nadal, Sergi Tell, Alfredo Rodrigo, Javier de Olano.

Guanyadors Animació: Binomi 5 i 8.

   Jefes: Jacinto Arán, Jordi Balsells, Clara Civit, Pablo Soler, Oscar de Mariscal, Mónica Barrio.

   Subjefes: Raimón Padrós, Javier Gutiérrez.

   Nens: Victor Martorell, Inés Hidalgo, Jorge Amat, Sofía Ruiz, Fernando Martínez-Godoy, Ana Macia, José Menárguez, Sandra Balarí, Lucas Sansalvador, Álvaro Badimón, Patricia Baronet, Carla Sot, Clara Vila, Carlos Capeta, Elisabet Pujol, Hugo Allende, Eva Palmero, Patricia Garzón, Susi Carrero, Paula Salvatella, Mateo Galofré, Adriana Barreira, Marta García, Lucía Boguña, Cecilia Redon, Maria Fonts, Paula Aloza, Abel Fábregas, Santi Fló, Antonio Chueca, Álex Sans, Adriana Ibáñez, Albert Nadal, José María Pinós, Adriana Regás, Álex Baronet, Eduard Cibrán, Miriam Castanyer, David Larré, Álex Jané.

Guanyadors Esportivitat: Binomi 1.

   Jefes: Pedro González, Ana Gutiérrez, Ricardo Fabián.

   Subjefes: Jordi Larré.

   Nens: Guillermo Alcochea, Álex Tena, Mar Chamorro, Lucía Rodríguez, Nacho Flo, Ignacio Flaquer, Clara Teixidor, Juan Gómez, Pablo Serra, Mariona Teixidó, Elena Barrio, Juan Ribas, Carlos Calicó, Kiko Ferrerós, Blanca Rubio, Lluis Martínez, Alberto Vila, Clara Romagosa, Javier Amat.

 

Subjefes: Jordi Larré, Laura Romagosa, Francesc Sansalvador, Paola Vives, David Bagán, Albert Codina, Raimón Padrós, Paloma Barrio, Pablo Barangé, Franc Paré, Javier Gutiérrez.

Jefes: Jacinto Arán, Jordi Balsells, Mónica Barrio, Maria Carrero, Miranda Cartañá, Clara Civit, Mar Codina, Rut Esparré, Júlia Espinar, Ricardo Fabián, Ana Gutiérrez, Oscar de Mariscal, Miquel Montaner, Carolina Orteu, Sergi Osete, Borja Tusell, Montse Valls, Alejandra Soler, Pablo Soler.

 

Caps: Mª del Mar Tusell, Jordi Juan, Uri Garrido, Jordi Juncà, Pedro González.

Representació de l’escola: Sofía Escriba, Margarita Fumanal.

 

Enviar correo electrónico a C.E.J.M. Alumnes con preguntas o comentarios sobre este sitio Web.