Principal Pujar

Per gentilesa de freefind

Castell 2012
Castell 2017 Castell 2016 Castell 2015 Castell 2014 Castell 2013 Castell 2012 Castell 2011 Castell 2004

 

Informació sobre Castell 2012. (les fotos estan al final).

 

Dates: 5 – 15 de juliol.

Fil Conductor / Història dels Campaments: Disney.

Esports realitzats: Futbol, Bàsquet, Voleibol, Matar.

Tallers realitzats: Imans, Màscares Venecianes, Carioques, Titelles, Ball.

 

Excursions realitzades:

-        Dijous 5 de juliol: Vilada – Castell de l’Areny.

-        Dijous 12 de juliol: Els Jardins Artigas de La Pobla de Lillet.

Esports d’aventura:

-        3r de primària – 6è de primària: Parc Temàtic del Castell de l’Areny.

-        1 ESO – 2n Batxillerat: Piragües a Vilada.

 

Guanyadors Joc Peter: Patrulla 9.

·        Jefe: Miranda Cartañá.

·        Subjefes: Raimón Padrós, Carolina Orteu.

·        Nens: Sergio Hernández, Carla Calvo, Martí Amat, Miquel Biniés, Rosa Girant, Elsa Ribaya, Juan Antonio R, Claudia Coma, Santi Flo.

Guanyadors Ginkana de Disney: Patrulla 10.

·        Jefe: Ricky Fabián.

·        Subjefe: Paloma Barrio.

·        Nens: Yago Ferrerós, Mar Arnó, Marc Catalán, Lluc Rocamora, Cristina Tost, Lluís Martínez, Inés Cantarell, Susi Carrero, Xavi García, Eloy Tusell.

Guanyadors Ginkana de Lògica: Patrulla 6.

·        Jefe: Josep Padrós.

·        Subjefe: Carmen Rioboo.

·        Nens: Albert Nadal, Maria Rabacall, Pablo Carrero, Javi Armengol, Claudia Sanz, María Font, Rafa Jutglar, Claudia Piñol, Pablo Serra.

Guanyadors Esports: Binomi 5.

·        Jefes: Miranda Cartañá, Ricky Fabián.

·        Subjefes: Raimón Padrós, Carolina Orteu, Paloma Barrio.

·        Nens: Sergio Hernández, Carla Calvo, Martí Amat, Miquel Biniés, Rosa Girant, Elsa Ribaya, Juan Antonio R, Claudia Coma, Santi Flo, Yago Ferrerós, Mar Arnó, Marc Catalán, Lluc Rocamora, Cristina Tost, Lluís Martínez, Inés Cantarell, Susi Carrero, Xavi García, Eloy Tusell.

Guanyadors Animació: Binomi 4.

·        Jefes: Sito Arán, Mar Codina.

·        Subjefes: Celia Rollán, Clara Civit, Franc Paré.

·        Nens: Alejandro Tena, Gabriela Cantarell, Oscar Romagosa, Pablo Rodrigo, Sara Coma, Victoria Vilella, María Simón, Pol Blay, Albert Sitges, Marc Amat, Sergio Lombarte, Sofía Asís, Gonzalo Bañares, Edu Cibrán, Garielle Nevini, Silvia Ribas, Jessica Rodríguez, Pablo Planas, Alfonso Mota.

Guanyadors Esportivitat: Binomi 6.

·        Jefes: J.J, Mónica Barrio.

·        Subjefes: Ana Gutiérrez, Jordi Balsells.

·        Nens: Alicia Pascual, Claudia Sala, Ignacio Zuazu, Alejandro Cortés, Agustín Borrell, Josep Nadal, Àgueda Cortilla, Alfredo Rodrigo, Raúl Regás, Natalia Flaquer, Sara Vidal-Quadras, Mar Sensat, Pablo Fabra, Alejandro Serra, Pablo Llobet, Sergi Tell, Paula Salvatella, Lucas Armengol, David Larré.

 

Subjefes: Alejandra Soler, Laura Romagosa, Oscar Mariscal, Marta Arán, Oriol Arnó, Albert Codina, Carmen Rioboo, Celia Rollán, Clara Civit, Franc Paré, Raimón Padrós, Carolina Orteu, Paloma Barrio, Ana Gutiérrez, Jordi Balsells, Rut Esparré, Miquel Montaner, Paola Vives, Ferran Gil.

Jefes: Pedro González, Clara Valls, Sergi Osete, Mery Carrero, Mar Tusell, Josep Padrós, Sito Arán, Mar Codina, Miranda Cartañá, Ricky Fabián, Mónica Barrio, Montse Valls, Borja Tusell, Júlia Espinar.

 

Caps: Cristina Pérez, Marta Perales, J.J, Xory, Uri Garrido, María Jesús Del Amo.

Infermera: Margarita Fumanal.

 

Enviar correo electrónico a C.E.J.M. Alumnes con preguntas o comentarios sobre este sitio Web.