Principal Pujar

Per gentilesa de freefind

Castell 2011
Castell 2017 Castell 2016 Castell 2015 Castell 2014 Castell 2013 Castell 2012 Castell 2011 Castell 2004

 

Informació sobre Castell 2011. (les fotos estan al final).

 

Dates: 7 – 17 de juliol.

Fil Conductor / Història dels Campaments: Far West.

Esports realitzats: Futbol, Bàsquet, Voleibol, Matar.

Tallers realitzats: Cuina, Samarretes, Papiroflèxia, Atrapa sons, Pot de sal de colors, Ball Far West.

 

Excursions realitzades:

-        Dijous 5 de juliol: Vilada – Castell de l’Areny.

-        Dijous 12 de juliol: Castellar de n’Hug.

Esports d’aventura:

-        3r de primària – 6è de primària: Parc Temàtic del Castell de l’Areny.

-        1 ESO – 2n Batxillerat: Piragües a Vilada.

 

Guanyadors Ginkana de Lògica: Patrulla 16.

·        Jefe: Pedro González.

·        Subjefe: Rut Esparré.

·        Nens: Carlos Calicó, Cristina Tost, Edu Cibrán, César Pérez, Cristina Casamada, Oriol Cardona, Carlos Pedrell, Lucas Martín, Natalia Mestres.

Guanyadors Esports: Binomi 1.

·        Jefes: Mar Tusell, Xory.

·        Subjefes: Albert Codina, Ana Gutiérrez.

·        Nens: Claudia Figueras, Mar Arnó, Pol Bonifasi, Luís Martínez, Alex Sala, Victor Menárguez, Celia Ibars, Nicole Priddey, Alfonso Mota, Anna Sanchís, Carla Calvo, Edu Girant, Sergi Tell, Abel Fábregas, Lucas Sansalvador, María Mestres, Albert Cibrán, Carmen Riobóo.

Guanyadors Animació: Binomi 2

.·        Jefes: Clara Valls, Edu Llari.

·        Subjefes: Oscar Mariscal, Clara Civit.

·        Nens: Blanca Pérez, Nacho Prats, Ricardo Castillo, Josep Nadal, Cristina Teixidó, Beth Bosh, Eloy Tusell, Raúl Regás, Maria Hernández, Clara Rivaya, Lucia Boguñá, Oriol Portals, Ignacio Flaquer, Eva Palmero, Paula Salvatella, Alberto Artés, Xavier Vall-llosera, Marta Arán.

Guanyadors Esportivitat: Binomi 3.

·        Jefes: Sito Arán, Miranda Cartañá.

·        Subjefes: Carolina Orteu, Raimón Padrós.

·        Nens: Júlia Caballer, Alex Baronet, Quin Balsells, Silvia Ribó, Juan Antonio, Maria Puig, Xavi García, Pol Blay, Víctor Capeta, Carla Bonifasi, Gabi Cantarell, Alex Blay, Elsa Rivaya, Rafa Jutglar, Alfredo Rodrigo, Alicia Balcells, Alex Jané, Fernando Pinós.

 

Subjefes: Albert Codina, Ana Gutiérrez, Oscar Mariscal, Clara Civit, Carolina Orteu, Raimón Padrós, Jordi Balsells, Miquel Montaner, Alejandra Soler, Teresa Bernal, Julia Espinar, Paloma Barrio, Ferran Gil, Montse Valls, Paola Vives, Rut Esparré.

Jefes: Mar Tusell, Clara Valls, Edu Ilari, Sito Arán, Miranda Cartañá, Mery Carrero, Ricky Fabián, Borja Tusell, Víctor Torrent, Sergi Osete, Josep Padrós, Mar Codina, Pablo Soler, Pedro González.

 

Caps: Cristina Pérez, Marta Perales, J.J, Xory, Uri Garrido, Maite Valls.

Infermera: Margarita Fumanal.

 

Enviar correo electrónico a C.E.J.M. Alumnes con preguntas o comentarios sobre este sitio Web.